i tak wygramy kolo 1 150 brOrganizacja związkowa NSZZ "Solidarność" w Miejskiej Przychodni Rejonowej w Koniecpolu (Rynek 29) zawarła układ zbiorowy pracy dla pracowników.
Obowiązujący od 1 lutego br. układ zbiorowy pracy m.in. gwarantuje pracownikom zatrudnionym w warunkach szczególnych (np. radiolodzy, rehabilitanci) krótszy czas pracy, a wszystkim pracownikom - zachowanie dotychczasowych warunków pracy i płacy, w tym nagród jubileuszowych. Jest to szczególnie ważne w przypadku planowanej prywatyzacji przychodni (ma ją poprowadzić spółka samorządowa).
Organizacja związkowa "Solidarności" w koniecpolskiej Przychodni Rejonowej liczy 19 członków na 25 osób zatrudnionych. 19 lutego odbyły się w organizacji wybory związkowe na kadencję 2014-2018; przewodniczącą Komisji Zakładowej została Maria Zagził. Serdecznie gratulujemy!