www makarony polskie

Tymczasowa Komisja Zakładowa NSZZ "Solidarność" Makaronów Polskich (Zakład Produkcyjny w Częstochowie) zaprasza na swoją stronę internetową - link tutaj lub w zakładce Strony Organizacji Zakładowych.

"Inicjatywa ta jest odpowiedzią na szereg postulatów zarówno członków NSZZ "Solidarność" jak i Pracowników. Mamy nadzieję, że strona ta przypadnie Państwu do gustu i stanie się często odwiedzanym źródłem wiadomości o działalności Związku w zakładzie Makarony Polskie SA", czytamy w pierwszym wpisie. Organizacja związkowa NSZZ "Solidarność" w Makaronach Polskich należy do najmłodszych w Regionie i jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijających się, mimo poważnych utrudnień ze strony pracodawcy.