hotel pan2Informujemy, iż od dnia dzisiejszego (21 września) do wyczerpania wolnych miejsc Dział Szkoleń prowadzi zapisy na wyjazdowe zajęcia warsztatowo-szkoleniowe pt. "Zakładowe Układy Zbiorowe Pracy".

Program szkoleń obejmuje 3-dniowy pobyt uczestników z pełnym wyżywieniem i zakwaterowaniem w Hotelu Panorama w Szczyrku. Zajęcia wykładowo-ćwiczeniowe realizowane będą w 16-osobowej grupie przez dwóch trenerów (Tomasz Ziółkowski - prowadzący, Dominik Spałek - wykładowca prawnik). Szkolenia realizowane będą przy aktywnym współudziale uczestników i trenerów. Program obejmuje omówienie zagadnień związanych z tematyką układów zbiorowych pracy oraz zajęcia wykładowe przeplatane warsztatami praktycznymi.

Każdy z uczestników otrzyma autorsko opracowane materiały szkoleniowe zawierające szczegółowe omówienie prezentowanych zagadnień, jak również komplet praktycznych wzorów pism odnoszących się do tematyki układów zbiorowych pracy. Program zawiera w swoim bloku tzw. panel dyskusyjny, w ramach którego prowadzący szkolenie udzielać będą szczegółowych odpowiedzi dotyczących zagadnień zgłaszanych przez uczestników.

Planowany termin: 14-16 listopada 2012 (środa-piątek)

Ilość miejsc: 16 (liczba miejsc ograniczona)

Miejsce szkolenia: Hotel Panorama - Szczyrk

Świadczenia: cena za udział w szkoleniu 350 zł/osoby obejmuje: transport na trasie Częstochowa-Szczyrk oraz Szczyrk-Częstochowa, zakwaterowanie w hotelu Panorama (pokoje 2-osobowe z łazienkami), pełne wyżywienie (śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu oraz obiad), materiały szkoleniowe.

Zapisy prowadzi: Dział Szkoleń - kol. Anna Kubielska, tel. 34 360 55 80